Sázková kanceláře na internetu - www.sazkove-kancelare.org

Sázíte? Vsaďte si na internetu, ukážeme vám jak!

Výhody:

Aktuálne novinky

Aktuálne bonusy

Internetové stávkové kancelárie

Dalšie stávkové kancelárie

Vysvetlenie pojmov

Užitočné odkazy

Bonusy online stávkových kancelárií

Bonus Tipsport.sk

Kancelária Tipsport.sk vám ponúka bonus 100% vášho prvého vkladu až do výšky 999 EUR. Chcem tento bonus!

Unibet.com: Bonus 1500Kč na první sázku!

Nový bonus na športové stávky u Unibet.com - 50% bezriziková stávka do 1500 Sk. Inými slovami - ak vaše 1. stávka bude nevýherné, získate 50% späť až do 1500 Sk. Chcem tento bonus!

Bonus Expekt.com

Noví zákazníci Expekt.com majú možnosť získať späť prehraný prvý vklad až do výšky 1500 Kč. Stavte svoj prvý tiket a v prípade prehry vám budú vrátené peniaze do výšky 1500 Kč, v prípade výhry už na túto akciu nemáte nárok. Chcem tento bonus!

Bonus Jetbull.com

Stávková kancelária pripíše na Vaše konto bonus 50% z prvého vkladu a do maximálnej výšky 75 EUR. Bonusová čiastka musí byť pretočená minimálne desaťkrát. Chcem tento bonus!

Bonus Betfair.com

Založte si účet na Betfair, preveďte tam aspoň 20 EUR, raz si vsaďte a keď vyhráte alebo prehráte, stávková kancelária vám do 48 hodín pripíše na účet ďalších 20 EUR. Chcem tento bonus!

Bonus Bwin.com

Pri vklade 30 EUR a viac dostanete od Bwin bonus 30 EUR zdarma. Pokiaľ vložíte menej než 30 EUR, získate bonus vo výške vášho vkladu. Chcem tento bonus!

Bonus Bet-at-home.com

Bet-at-home.com ponúka svojim novo registrovaným zákazníkom bonus 50% z prvého vkladu až do výšky 100 eur bez akýchkoľvek špeciálnych podmienok. Chcem tento bonus!

Bonusy Unibet.com

Zaregistrujte sa, vložte na svoj účet minimálne 10 eur a získate vložte svoju prvú stávku. Ak prehráte, Unibet vám vráti 50% z prehranej čiastky. Chcem tento bonus!

Bonus StanJames.com

Pokiaľ sa stanete novým zákazníkom Stan James a stavíte tiket v hodnote 10 eur, tak bude k nemu Stan James pripíše čiastku rovnakej hodnoty. Chcem tento bonus!

Bonus Sportingbet.com

Vložte svoju prvú stávku pri kurze aspoň 1,5 a v prípade prehry vám Sportingbet vráti prehru vo forme voľnej stávky až do 50 eur. Chcem stávkovať u Sportingbet.com!

Bonus Ladbrokes.com

Zaregistrujte sa na Ladbrokes a získajte trikrát voľnú stávku až do výšku 20 eur za jednu. Stačí vložiť prvé tri stávky a Ladbrokes vám k ním priradí čiastku s rovnakou hodnotou. Chcem tento bonus!


Servis: Pridaj k obľúbeným | Vytlač stránku | Mapa webu