Sázková kanceláře na internetu - www.sazkove-kancelare.org

Sázíte? Vsaďte si na internetu, ukážeme vám jak!

Výhody:

Aktuálne novinky

Aktuálne bonusy

Internetové stávkové kancelárie

Dalšie stávkové kancelárie

Vysvetlenie pojmov

Užitočné odkazy

Stávková kancelária Fortuna - iFortuna.sk

Jednou z najznámejších a najsolídnejších kamenných stávkových kancelárií u nás je Fortuna. Svojim klientom ponúka širokú sieť pobočiek, ktoré nedávno prešli rekonštrukciou, takže sa v nich budete cítiť naozaj príjemne. Fortuna v minulosti pohltila sieť pobočiek stávkovej kancelárie Formule.

V roku 2005 kúpila stávkovú kanceláriu spoločnosť Penta, ktorá tak úspešne rozvíja túto tradičnú a obľúbenú značku. Bol tiež inovovaný server pre prijímanie stávok. Veľkou výhodou teda je, že výhru vám vyplatia okamžite po skončení daného zápasu a na ktorejkoľvek pobočke.

Na každej pobočke môžete pracovníčku požiadať o vydanie klubovej karty, na ktorú zbierate za každú uzavretú stávku body. Body potom môžete zameniť za rôzne darčeky s logom fortuny. Vďaka tejto karte získate zľavy v obchode s výpočtovou technikou.

Stávková kancelária iFortuna bola na internetové stávkovanie dávno pripravená. Čakala len na oficiálne povolenie zákonom. Od 5. januára sa u nej môžu záujemci registrovať a stávkovať cez internet na adrese www.ifortuna.cz. Fortuna sa môže pochváliť spoľahlivým systémom, ktorý na rozdiel od iných stávkových kancelárií nevypadáva. Stávkovať tak môžete skutočne non-stop.

Veľkou výhodou Fortuny je možnosť predregistrácie cez internet. V pohodlí domova vyplníte všetky údaje, až potom zájdete do stávkovej kancelárie, kde vaše údaje overia. Menšou nevýhodou je, že registrácia v tejto stávkovej kancelárii trvá trochu dlhšie. Na pobočke musíte byť trpezliví. Ak ste už členom vernostného programu Fortuna Klub Plus, bude vaša registrácia jednoduchšia. Ak nie, automaticky sa stanete členom tohoto programu a môžete hneď zbierať body do súťaží a následne získavať vecné ceny.

Peniaze môžete na konto vkladať v hotovosti na pobočke alebo bankovým prevodom (účet I-Konta 2423832/0800 vedený v ČS -povinný variabilný symbol je 7 miestne číslo uvedené na prihláške.) Výbery je možné vykonávať rovnakými spôsobmi. Ak vyberáte, musíte vždy zadať už na internetových stránkach vášu požiadavku, a až potom ísť na pobočku. Zažiadať je možné aj cez SMS. Ak si chcete na ktorejkoľvek pobočke vyzdvihnúť hotovosť z vášho konta, stačí zaslať SMS z vášho mobilného čísla, ktoré máte uvedené na 1. pozícii (sekcia zmena údajov).

Tvar sms je výber suma ( napr.: vyber 350 ) a zašlite ju na +420739604669. Viac informácií nájdete na stránkach www.ifortuna.cz. Vklady kartou stávková kancelária Fortuna ešte len pripravuje (koniec januára 2009). Minimálny prevod z vášho hráčskeho účtu na účet banky je iba 2 Kč. Vklad na pobočke sa vám na konto pripíše okamžite.

Manipulačný poplatok ku každej stávke je 5%. Stávková kancelária Fortuna vám však ponúka tzv. profistávky. Pri vklade 1000 Kč na určité zápasy, ktoré sú každý deň špeciálne označené v ponuke, neplatíte žiaden manipulačný poplatok

Výhody stávkovej kancelárie iFortuna.sk


• výber výhry kdekoľvek a ihneď po skončení zápasu
• široká ponuka
• mnoho pobočiek
• vernostný systém
• dobré webové stránky
• stávkovanie cez telefón


Nevýhody stávkovej kancelárie iFortuna.sk

• slabšia ponuka udalostí
• manipulačný poplatok 5 %
• absencia vkladu kartou
• dlhšia doba zakladania účtu

Bonusy stávkovej kancelárie iFortuna.sk

Hneď ako prestávkujete minimálne 200 Kč, stávková kancelária vám na konto pripíše ďalších 200 Kč ako bonus. Ďalej nie je potrebné spĺňať akékoľvek iné podmienky.

Jak se zaregistrovat a záskat bonus?

Chcem vsádzať u iFortuna.sk a získať bonus!


Servis: Pridaj k obľúbeným | Vytlač stránku | Mapa webu