Sázková kanceláře na internetu - www.sazkove-kancelare.org

Sázíte? Vsaďte si na internetu, ukážeme vám jak!

Výhody:

Aktuálne novinky

Aktuálne bonusy

Internetové stávkové kancelárie

Dalšie stávkové kancelárie

Vysvetlenie pojmov

Užitočné odkazy

Stávková kancelária Chance - iChance

Stávková kancelária Chance bola založená už v roku 1991 vo Frýdk-Místku s cieľom stať sa celorepublikovou kanceláriou. To sa jej podarilo a dnes ponúka klientom vyše 500 pobočiek. Každý rok naviac vyrastie zhruba 50 nových. Prvá pobočka bola otvorená na začiatku 90.-tych rokov v Ostrave.

Od roku 2003 ponúka Chance svojim klientom vernostný systém s názvom Golden Club. Registrácia v ňom je zdarma. Členstvom v klube získavate množstvo výhod, napríklad darčeky za nazbierané body, SMS a e-maily zadarmo o rozhodnutých stávkach, zľavy u partnerov apod. Automaticky sa tiež zúčastníte stávkarských súťaží.

Stávková kancelária Chance spustila svoje internetové stávkovanie hneď 5. januára 2009 na adrese www.chance.cz/cs/i-chance. Avšak sklamala niekoľkými vecami, pre ktoré stráca oproti konkurencii. Úplne podcenila bonusy pre zákazníkov. Bonus 50 Kč je skutočne výsmechom. Pripisovanie vkladov cez pobočku a potvrdzovanie registrácií trvá často aj niekoľko hodín.

Ako v každej českej stávkovej kancelárii sa musíte najprv na pobočke zaregistrovať. Vyplníte oproti konkurencii o niečo zložitejší formulár, ktorý si stiahnete z internetu alebo ho dostanete priamo na pobočke. Tento formulár odovzdáte obsluhe pobočky spolu s občianskym preukazom. Na pobočke tiež musíte vložiť prvý vklad – ten je 100 Kč.

Peniaze následne môžete vkladať aj vyberať na pobočke alebo bankovým prevodom. O výber bankovým prevodom musíte požiadať telefonicky, čo je celkom problematická a zvláštna vec. Výber na pobočke je možné vykonať bez predchádzajúceho nahlásenia. Obsluha si len overí vašu totožnosť podľa OP alebo pasu.

Manipulačný poplatok ku každej stávke je 5%. Súčasne s registráciou sa môžete prihlásiť aj do Golden klubu, kde zbierate vernostné body za stávky. Vďaka nim môžete získať vecné odmeny.

Stávková kancelária ponúka stávky na široké spektrum športov, ale aj na ďalšie udalosti, napríklad politiku. Využiť môžete i tzv. Telechancu. Po registrácii a vložení penazí je možné uzavrieť stávku cez telefón.

Výhody stávkovej kancelárie Chancee


• široká ponuka
• mnoho pobočiek
• vernostný systém
• dobré webové stránky
• stávkovanie cez telefón


Nevýhody stávkovej kancelárie Chance


• obmedzená pracovná doba pobočiek pre registráciu
• zdĺhavé pripisovanie peňazí
• mizerný bonus
• manipulačný poplatok 5 %

Bonusy stávkovej kancelárie Chance

Stávková kancelária Chance vám ponúka bonus 100 Kč. Jeho zisk nie je ničím podmienený. Ďalej Chance ponúka bonus 500 Kč, hráč však musí v priebehu mesiaca vložiť vklad na svoje hráčske konto, minimálne 500 Kč. Ďalej je úlohou, aby stávkujúci najneskôr do 10.3.2009 prestávkoval päťnásobok súčtu hodnoty prvého vkladu a hráčskeho bonusu (500 + 500) x 5 = 5000 Kč. A to v stávkach, ktoré obsahujú aspoň tri príležitosti z ponuky, z ktorých každá má kurz minimálne 1,3:1. U stávky rozpis sa považuje každý stĺpec za samostatnú stávku.


Servis: Pridaj k obľúbeným | Vytlač stránku | Mapa webu