Sázková kanceláře na internetu - www.sazkove-kancelare.org

Sázíte? Vsaďte si na internetu, ukážeme vám jak!

Výhody:

Aktuálne novinky

Aktuálne bonusy

Internetové stávkové kancelárie

Dalšie stávkové kancelárie

Vysvetlenie pojmov

Užitočné odkazy

Stávková kancelária Tipsport.sk

Tipsport.sk je kamenná a zároveň plne licencovaná stávková kancelária v slovenskom jazyku pre slovenský internet. Tipsport patrí medzi najväčšie stávkové kancelárie v strednej a východnej Európe a ponúka vysoký štandard zákazníckych služieb. Na Slovensku prevádzkuje stávkovanie už od roku 1994, na území tohto štátu má už viac ako 700 pobočiek. Tipsport je navyše generálnym partnerom českej a slovenskej hokejovej extraligy..

Tipsport.sk ponúka vstupný bonus pre všetkých novo zaregistrovaných hráčov až do výšky 999 €, pričom výška bonusu závisí od výšky vkladu. Na svojom webe prevádzkuje širokú ponuku live stávkovania, teda stávkovanie na už rozohrané duely či odštartované preteky. Mnoho z týchto príležitostí navyše môžu stávkujúci sledovať naživo obrazom na Tipsport TV.

Bonusy stávkovej kancelárie Tipsport.sk

Každý deň vám Tipsport.sk ponúkne vybrané zápasy v tzv. Superponuke so zvýhodnenými kurzami. K tipovaniu môžete využiť aj prehľadné mobilné aplikácie. Staviť si tak môžete prakticky kedykoľvek v dosahu mobilného signálu.

Registrácia v stávkovej kancelárii Tipsport.sk je veľmi jednoduchá a rýchla. Vyplníte veľmi prostý formulár, po jeho odoslaní môžete vložiť peniaze na váš stávkarský účet.

Chcem vsádzať u Tipsport.sk a získať bonus!

Peniaze následne môžete vkladať aj vyberať na pobočke Tipsportu alebo bankovým prevodom. Vkladať sa dá aj debetnou platobnou kartou (VISA, VISA Electron, Mastercard, Maestro), čo je veľmi obľúbený, rýchly a pohodlný spôsob. Pri vklade taktiež môžete využiť aj Skrill (Moneybookers), avšak s vysokým poplatkom. Ostatné vklady sú bez poplatkov a limitov, s výnimkou použitia metódy Paysafecard, kde je výška poplatku 5%. Výška vkladov je ľubovoľná okrem Paysafecard, pri ktorom je vklad limitovaný na 1 - 1 000 EUR.

Aj pri výbere peňazí možno využiť Skrill, bankový prevod alebo výber možno uskutočniť osobne na pobočke. Pri výbere môžete prevodom vyberať minimálne 30 EUR, maximálne 3 000 EUR. Na pobočke Tipsportu sa dá vybrať minimálne 1 EURO a maximálne 1 000 EUR. Pri výbere cez Skrill je minimálny výber 30 EUR a poplatok 1%.

Stávková kancelária Tipsport.sk má veľmi prehľadné internetové stránky. Výhodou webových stránok sú taktiež porovnanie vzájomných zápasov daných tímov, štatistiky a tabuľky, ktoré nájdete pri každom zápase, takže nemusíte nič zložito vyhľadávať.

Stávková kancelária Tipsport.sk ponúka stávky na široké spektrum športov, ale aj na ďalšie udalosti, napríklad politiku.

Výhody stávkovej kancelárie Tipsport.sk

  • široká ponuka
  • množstvo pobočiek
  • vernostný systém
  • pre registráciu stačí vyplniť veľmi jednoduchý formulár
  • ponúka live stávky
  • vysoký bonus
  • Tipsport TV

Nevýhody stávkovej kancelárie Tipsport.sk


Facebook

Sledujte Facebook profil spolocnosti Tipsport pre denné novinky a súťaže.

Chcem si staviť zápasy naživo s Tipsport.sk!


Servis: Pridaj k obľúbeným | Vytlač stránku | Mapa webu