Sázková kanceláře na internetu - www.sazkove-kancelare.org

Sázíte? Vsaďte si na internetu, ukážeme vám jak!

Výhody:

Aktuálne novinky

Aktuálne bonusy

Internetové stávkové kancelárie

Dalšie stávkové kancelárie

Vysvetlenie pojmov

Užitočné odkazy

TV Tipsport

Čo je TV Tipsport?

Jedinečná online športová televízia, ktorá ponúka bohatý program súťaží a priamych prenosov z celého sveta v špičkovej kvalite! Môžete na nej sledovať množstvo svetových športových hviezd, rovnako ako našich slovenských zástupcov.

Tešiť sa môžete na Hamšíka, Kucku, Hossu, Gáboríka, Nagya, Cibulkovú, Hantuchovú a mnoho ďalších! Stačí si len spustiť TV Tipsport.

Aké športy môžete sledovať na TV Tipsport?

Z hokeja môžete sledovať atraktívnu NHL, KHL, Tipsport ligu, Tipsport extraligu, či SHL. Futbaloví fajnšmekri si prídu na svoje pri zápasoch z Bundesligy, Primera División, Serie A, či Ligue 1. A ani na basketbalových fanúšikov nezabúdame. Tým prinášame všetky duely z NBA! Samozrejmosťou sú aj tenisové prenosy a mnoho ďalšieho.

Ako si môžem spustiť TV Tipsport?

Ku sledovaniu TV Tipsport je potrebná registrácia v Tipsporte na www.tipsport.sk. Po registrácii na internete môžete sledovať prenosy len po dobu 7 dní. Tri kroky k tomu, aby ste mohli úspešne sledovať live prenosy na TV Tipsport:

  1. Registrujte sa v Tipsporte a vykonajte vklad na hráčsky účet.
  2. Vyberte si vstupný bonus.
  3. Tipujte a sledujte zápasy LIVE.

Pre už existujúcich klientov Tipsportu sú videoprenosy dostupné vždy, pokiaľ si v priebehu 30 dní uzatvoria stávku/y aspoň v hodnote 2 EUR (platí pre všetky streamy s výnimkou 1. českej futbalovej ligy).

Podmienka sledovania streamov z 1. českej futbalovej ligy: Prenosy z tejto súťaže môžete sledovať len v prípade, že ste uzatvorili tiket v posledných 24 hodinách, pričom stávka môže byť v ľubovoľnej výške.


Servis: Pridaj k obľúbeným | Vytlač stránku | Mapa webu