Sázková kanceláře na internetu - www.sazkove-kancelare.org

Sázíte? Vsaďte si na internetu, ukážeme vám jak!

Výhody:

Aktuálne novinky

Aktuálne bonusy

Internetové stávkové kancelárie

Dalšie stávkové kancelárie

Vysvetlenie pojmov

Užitočné odkazy

Stávková kancelária Betsafe.com

Stávková kancelária Betsafe.com patrí medzi popredné stávkové kancelárie v celosvetovom merítku. Sú u nich registrované stovky tisíc stávkarov z viac než stovky krajín. Pokiaľ i Vy chcete vyskúšať niečo nové a patríte medzi pokročilých stávkarov, je Betsafe.com tou pravou voľbou práve pre Vás.

Betsafe.com sídli tak ako mnoho iných stávkových kancelárií na ostrove Malta. Svoju činnosť zahájila v roku 2006 v dobe veľkého boomu internetového stávkovania. Kancelárií Betsafe.com sa od tej doby podarilo zabývať na trhu stávkových kancelárií, dostať sa do povedomia stávkujúcich po celom svete a stať sa synonymom pre spoľahlivosť, bezpečnosť a užívateľskú pohodlnosť.

Internetové stránky, rovnako ako zákaznícka podpora sú k dispozícií v angličtine, švédštine, nórštine, fínštine, dánštine, polštine, bulharštine a lotyštine. Bohužiaľ, slovenčina i češtine zatiaľ medzi používanými jazykmi nefiguruje. Zákaznícka podpora funguje 24 hodín denne sedem dní v týždni. Pokiaľ budete mať akýkoľvek problém, stávková kancelária ho s Vami okamžite vyrieši.

Založenie stávkarského účtu je veľmi jednoduché. V hlavičke stránky kliknite na odkaz „Open account“, vyplňte niekoľko osobných údajov, zvoľte si užívateľské meno a heslo a nastavíte si bezpečnostnú otázku (napr.: Your favourite team – Váš obľúbený tím). Ďalej si zvolíte menu, odporúčame Vám euro, ale môžete si vybrať i americký dolár, britskú libru, švédske , nóske či dánske koruny, poľské zloté a ďalšie meny.

V nasledujúcom kroku môžete vložiť peniaze na svoj hráčsky účet. Na výber je varianta vkladov. Najjednoduchším spôsobom je platba kartou VISA alebo MasterCard. V tomto prípade zaplatíte manipulačný poplatok 2,5% z vkladu, pričom minimálny vklad je 15 eur a maximálny 10 000 eur. Rovnaké limity platia i pre vklady cez Moneybookers či Neteller a bankový prevod. Pri týchto spôsosbom vkladu však neplatíte žiadne poplatky. I tak Vám vklad prostredníctvom bankového prevodu neodporúčame, pretože stávková kancelária nemá účet v pobočke žiadnej slovenskej banky a za cezhraničný prevod by ste platili nemalé poplatky.

Svoju výhru si môžete vybrať bankovým prevodom alebo internetovými peňaženkami Moneybookers a Neteller. V týchto prípadoch sa poplatky stávkovej kancelárií neplatia. Minimálny výber je stanovený na 30 eur, maximálny na 5 000 eur. Pri bankovom prevode sú tieto sumy v rozmedzí 10 až 15 000 eur, ale opäť Vás od tohoto spôsobu musíme odradiť vysokými poplatkami za medzinárodné prevody. Preto pre vklad aj výber odporúčame internetové peňaženky.

Betsafe.com ponúka vysoké kurzy a v ich ponuke nájdete hokej, futbal, tenis, basketbal, hádzanú, zimné športy, americký futbal, formulu 1, motošporty, squash, volejbal, lakros, kriket, snooker a ďalšie stávkové príležitosti.Súčasťou ponuky sú aj najvyššie slovenské súťaže.

Výhody stávkovej kancelárie Betsafe.com

 • výbery bez poplatkov
 • vysoké kurzy
 • spoľahlivosť veľkej stávkovej kancelárie
 • prehľadný a graficky vydarený web
 • jednoduchá registrácia a ovládanie
 • bezpečnosť
 • live stávky
 • ponuka bonusu

Nevýhody sázkové kanceláře Betsafe.com

 • stránky nie sú k dispozícií v slovenčine
 • poplatky pri vklade
 • pre výber z účtu nemožno používať platobné karty

Bonusy stávkovej kancelárie Betsafe.com

Stávková kancelária Betsafe.com Vám ponúka bonus až 25 eur. Aby ste bonus získali, musíte vsadiť AKO stávku skladajúcu sa z troch príležitostí v celkovom kurze minimálne 2,0 alebo vyššom (jedna príležitosť musí mať výšku minimálne 1,10). Stávková kancelária Vám potom na účet pripíše 50% z tejto stavenej čiastky späť do maximálnej výšky 25 eur. Ak chcete celý bonus, musíte vsadiť celkovo 50 eur. Pozor, pokiaľ vložíte na svoj účet peniaze cez Moneybookers, bonus sa Vás netýka.

Ako sa zaregistrovať a získať bonus?

Kliknite nižšie na odkaz Chcem vsádzať na Betsafe.com, zaregistrujte sa, vyberte spôsob platby a následne vložte peniaze na Váš stávkarsky účet. Vsaďte 50 eur na ako kombináciu s kurzom 2,0 a bonus 25 eur je Váš.

Chcem vsádzať na Betsafe.com a získať bonus!


Servis: Pridaj k obľúbeným | Vytlač stránku | Mapa webu